SIA "ThreeCube Group" | Preses relīzes

SMU ThreeCube dibinātāji 2023.gada 22. martā dibina SIA "ThreeCube Group"

SMU ThreeCube dibinātāji Arturs Korņējevs un Oskars Mališko 2023. gada 22. martā dibina SIA "ThreeCube Group".

SMU "ThreeCube" bija skolēnu mācību uzņēmums, ko dibināja 4 skolēni no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 2021. gada 25. oktobrī. Pa gadu šis uzņēmums izauga līdz Eiropas līmeņa uzņēmumam, dibinot pārstavniecības Vācijā un Igaunijā (ThreeCube Germany un ThreeCube Estonia).
SMU ieguva 2022. gada labākā skolēnu mācību uzņēmuma titulu un pārstāvēja Latviju ar savu ideju Eiropas skolēnu mācību uzņēmumu finālā "Gen-E 2022" Tallinā, Igaunijā. Uzņēmuma ideja bija veidot ar 3D tehnoloģijām printētas minīfigūras, jeb mantiņas bērniem, ko ar papildinātās realitātes lietotnes palīdzību varētu atdzīvināt un iemācīt bērniem dažādus mācību priekšmetus, kā latviešu valodu, matemātiku un angļu valodu. Ideja bija starptautiski atzīta, kā interesants veids, kā apkarot tehnoloģiju izmantošanu un uzlabotu bērnu spējas.
2023. gada novembrī komandai pievienojās Dāvis Zīle, ThreeCube Group izpilddirektors, kura vadībā izveidoja trīs galvenos ThreeCube Group projektus ThreeCube SmartCards, ThreeCube Business un DoTheJob. Šie projekti veido ThreeCube Group darbību Latvijā.

Par Arturu Korņējevu, ThreeCube Group Valdes priekšsēdētāju.

Arturs Korņējevs ir ThreeCube, SMU, ģenerāldirektors kopš 2021. gada 25. oktobra. Viņš veidoja un uzturēja komandu, kā arī saņēma Eiropas līderības balvu pasākumā "Gen-E 2023".
Strādājis arī aktīvi nevalstiskās organizācijās, kā Mārupes novada jauniešu dome, Radio16 un Puchkornishko Corporation, kopš 2022. gada 20. novembra izpilda pagaidu Junior Achievement Alumni Latvia Prezidenta pienākumus.

Par SIA "ThreeCube Group"

SIA "ThreeCube Group" ir uzņēmums dibināts 2021. gada 25. oktobrī, kas ir Eiropas jauniešu tehnoloģiju uzņēmums, veidojot un piedaloties projektos, kas ar tehnoloģiju palīdzību uzlabo cilvēku dzīves. "ThreeCube Group" sastāv no Latvijas un Vācijas uzņēmumu kopuma, ar galveno biroju Latvijā. ThreeCube strādā 10 cilvēku komanda, kas veido un attīsta projektus Latvijā un Vācijā.
SIA "ThreeCube Group" īpašnieki ir privātpersonas Arturs Korņējevs un Oskars Mališko, kopš 2021. gada 25. oktobra uzņēmuma Valdes priekšsēdētājs ir Arturs Korņējevs, savukārt Latvijas un Igaunijas izpilddirektors ir privātpersona Dāvis Zīle, Riga Business School students un jauniešu biznesa aktīvists, un Vācijas izpilddirektore ir Eliana Illija, kas veido ThreeCube Germany kopš 2022. gada 10. jūlija.
Uzņēmuma jaunumi
Made on
Tilda