Simulē pasauli savā viesistabā! Atrodi varoņus, kas tev dos vizualizētus mācību uzdevumus mākslā, angļu valodā un matemātikā, pildi tos un saņem punktus.
Mācību platforma bērniem - lietotne C-APP
Mūsu lietotnes priekšrocības
  • Attīsti savas zināšanas

    Eksperti ir pierādījuši, ka galvenais uztveršanas veids ir caur savu darbu - veidojot un uzzinot pašam. Kopā ar šo aplikāciju bērnam būs iespēja pašam atrast un izzināt kā uzlabot savas zināšanas.

  • Izmanto telefonu lietderīgi
    Arvien lielāks skaits bērnu telefonus izmanto, lai izklaidētos. Mēs esam apvienojuši izklaidi ar lietderību un radījuši aplikāciju, kurā bērns ar miniatūras palīdzību varēs attīstīt savas spējas un iedomāties kā tas ir mācīties pašam.
  • Minifigūra - galvenais draugs
    Bērns var attīstīt savas zināšanas caur drauga principu. Tu vari iedot savam draugam vārdu un attīstīt viņa personalitāti, uzzināt par to, no kurienes viņš ir nācis, un kā viņam vajadzētu palīdzēt, lai viņš varētu atrast savu mērķi !
Apskaties, kā lietotne darbojas!
Noskaties, kā darbojas platforma dzīvē - kā bērni izmantojot savas esošās zināšanas var tās uzlabot vai atkārtot.
Uzlabo un iegūsti zināšanas spēlējoties. Ar ThreeCube miniatūrām tas būs iespējams. Noskenē savas figūras QR kodu vai arī ievadi tās vārdu, kurš atrodas zem miniatūras un paver acis jaunai zināšanu pasaulei – skaties inteliģenci pavairojošus video, pēc tiem pildi uzdevumus un pētnieciskos darbus, analizē un secini, mazākiem bērniem būs arī iespēja pilnveidot pamatzināšanas, kā skaitļošana un rakstīšana.
Spēlē un mācies !
Iegādājies ThreeCube SmartToys un lejupielādē C-APP jau tagad!
ThreeCube C-APP pieejams pēc ThreeCube SmartToys iegādāšanās.
Iegādāties
Satura rādītājs
PAR THREECUBE
ThreeCube ir uzņēmums, kas veido izglītojošas tehnoloģijas Latvijā.
kONTAKTI
E-pasts:
info@threecube.lv
Telefona numurs:
+371 22 330 982
9:00-17:00
Piesakies jaunumiem
© Autortiesības ThreeCube Group 2021

Made on
Tilda