Piesaki savu uzņēmumu un saņem piedāvājumu jau šodien! ThreeCube Business piedāvā nodrošināt Tavam uzņēmumam Instagram, Facebook un digitālo mārketingu citās platformās.
Vēlies kvalitatīvāku sociālo mediju saturu?
Par mums
ThreeCube Group ir Eiropas jauniešu veidots uzņēmums, kas sākās kā Skolēnu Mācību uzņēmums 2021. gadā un ieguva JA Latvia 2022. gada labākā Skolēnu Mācību uzņēmuma titulu Vidusskolas posmā. Mūsu misija ir iesaistīt tehnoloģijas dažādās sfērās.
ThreeCube Business radās, kā ideja - palīdzēt nodrošināt Latvijas mazajiem uzņēmumiem labāku digitālo mārketingu socialo mediju platformās Instagram, TikTok un Facebook.
Kā tas strādā?
ThreeCube Business digitālo mērketingu veido ikvienam un jebkādam uzņēmums, strādājam ar Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok un citiem sociālajiem tīkliem. Jau šobrīd sadarbojamies ar zināmiem uzņēmumiem, kuriem sniedzam pakalpojumu. Esam pierādījuši sevi, kā jaunu, inovatīvu un mērķtiecīgu uzņēmumu!
Tev ir uzņēmums, kam ir produkts, vai sniedz pakalpojumus, biedrība vai kāds cits projekts, kam zini, ka vēlētos sociālo mediju saturu.
Sociālo mediju saturs var būt grūti izdomājams - idejas, veidošana, publicēšana. Mēs piedāvājam izveidot piedāvājumu, kur izmantojot mūsu pieejamos resursus, mēs veidotu sociālo mediju saturu Tavam uzņēmumam, biedrībai vai projektam.
Tu apstiprini plānu un mēs pieķeramies pie izstrādes, nodrošinot sadarbības plāna izpildi.
Mēs nodrošinam visu satura izstrādi, sākot no storiju izveides, beidzot ar fotogrāfiju izveidi Instagram un Facebook kontiem. Pēc plāna izpildes, uzņēmumu sadarbības speciālists sazināsies ar Tevi un saskaņos nākamo sadarbības plānu.
Piedāvājumā ietversies kopējā informācija par to, ko plānojam darīt, veidojot saturu vai uzlabojot esošo sociālo mediju komunikāciju. Mūsu Uzņēmumu sadarbības speciālists sazināsies ar Tevi un izrunās visas nepieciešamās lietas.
Mēs nosūtam Tev sociālo mediju satura piedāvājumu, balstoties uz informāciju par Tavu projektu, piedāvājot labākos uzlabojumus un veidojot saturu.
Cenas
Katram uzņēmumam pielāgojam savu plānu, tomēr ir dažas iestrādnes, kuras izmantojam.
Mazais mārketinga plāns
Mazais mārketinga plāns, ietver sociālo mediju nodrošināšanu ar apsveikumiem nozīmīgos svētkos un ikdienas fotogrāfijām.
Līdz 5 grafiskām publikācijām un storiju publikācijām Instagram un Facebook platformās,
299 EUR / mēnesī
Plāns ir ideāls mazo biznesa īpašniekiem, lai noņemtu raizes par sociālo mediju esamību.
Vidējais mārketinga plāns
Plāns ir ideāls tiem, kas vēlas parādīt savu produktu sociālajos medijos.
Vidējais mārketinga plāns, ietver sociālo mediju nodrošināšanu ar apsveikumiem nozīmīgos svētkos un ikdienas fotogrāfijām.
499 EUR / mēnesī
Līdz 7 grafiskām publikācijām un storiju publikācijām Instagram un Facebook platformās,
TikTok satura izveidošana, reklāmu izveide Facebook Ads platformā.
Lielais mārketinga plāns
Plāns ir ideāls tiem, kas vēlas visaptverošu mārketingu sociālos medijos.
Lielais mārketinga plāns ietver sociālo mediju uzturēšanu un mārketinga plāna veidošanu, lai nodrošinātu produkta / projekta atpazīstamību.
Līdz 10 grafiskām publikācijām un storiju publikācijām Instagram un Facebook un citās platformās,
TikTok satura izveidošana, reklāmu izveide Facebook Ads un Google Ads platformā.
799 EUR / mēnesī
Šīs ir tikai aptuvenās cenas un tās var mainīties, atkarībā no tā ko Tu vēlies redzēt sociālo mediju saturā. Lai uzzinātu cenu savam uzņēmumam atstāj zemāk savu kontaktinformāciju un mēs sazināsimies ar Tevi!
Uzlabo savu biznesu, biedrību vai projektu ar sociālo mediju mārketingu jau tagad!
Ievadi savu kontaktinformāciju un mēs sazināsimies ar Jums par plāna izstrādi!
Aizpildi un mēs sazināsimies ar Tevi!
Satura rādītājs
PAR THREECUBE
ThreeCube ir uzņēmums, kas veido izglītojošas tehnoloģijas Latvijā.
kONTAKTI
E-pasts:
[email protected]
Telefona numurs:
+371 22 330 982
9:00-17:00
Piesakies jaunumiem
© Autortiesības SIA "ThreeCube Group", reģ. nr. 40203471389, 2023

Made on
Tilda